.

.

Stens 520-106 Гориво Пумпа За Полнење, Го Заменува Briggs & Stratton 393397

Stens 520-106 Гориво Пумпа За Полнење, Го Заменува Briggs & Stratton 393397

DEN 279.60
Достапност
Залиха

Пакет должина : 19.558 cm.Пакет ширина : 14.223 cm.Пакет висина : 0.508 cm.Тип на производ : ОТВОРЕНО за ЖИВЕЕЊЕ.Stens 520-106 Гориво Пумпа за Полнење Заменува Бригс и Stratton 393397 се Вклопува 253400-255400, 400400-422700 и 460700.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа