.

.

NAZSVG Мажите Квартал Zip До Долг Ракав Џемпери Тенок Одговара Лесни се Потсмеваат на Вратот Pullover Секојдневен Поло Џемпер Mens Плетени

NAZSVG Мажите Квартал Zip До Долг Ракав Џемпери Тенок Одговара Лесни се Потсмеваат на Вратот Pullover Секојдневен

DEN 1725.60
Достапност
Залиха

Висок квалитет на памучна ткаенина обезбедува меко и удобно носење искуство.затворање.Можете лесно може да натпревар фармерки, секојдневен панталони или панталони за да креирате едноставна, но модерен ефект. Модерни мажи е повик за бизнис дома чиста боја блуза, високо-вратот патент дизајн го прави повеќе атрактивни.Одговара : Ова тенок одговара поло маици има различни бои, кои може да се меша со толку многу стилски тексас Панталони или неформални панталони за дневен изглед.Погоден за секојдневна повик за облекување и секоја прилика, особено погоден за канцеларија.Овој повик поло маици е погодна за сите неформални, одмор, спорт, тоа е доволно јасни за работни денови, и удобно доволно за време на викендите, совршен подарок за семејства, пријатели или дечко!.Одлично за есен, зима и пролет.Дами Повик за Денот на Вљубените Печати Круг Вратот Боја Блок Долг Ракав Pulloverproduct опис : 1.Меки, лесни и дише, ви дава оптимална удобност. Перење метод : рака мие со ладна вода, висат или сува.Стил : Класичен одговара кратко sleeve поло кошула, стилски се потсмеваат на вратот, едноставна солидна боја, лесни ткаенини, основните дизајнирани.маица салата кошули за мажи тексас туника пролет блузи mens блузи кратко sleeve поврзана резервоарот блузи, за мажите се плашат од бога т кошула свила блуза бел ракав блуза кошула висок врат т кошула квалитет т кошули црна блуза графички резервоарот на врвот за мажи кратко sleeve туника фустан волкот кошула зелена блуза mens геј кошули за мажи капа ракав т кошула руно кошула кратко sleeve кошула мажите чипка cami rhoback поло црна tee кошула everlane т кошула itachi кошула плус големина есен блузи за мажи.Ако имате било какви прашања пред или по купување на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Материјал : 95% Памук,5%Spandex. Тоа е голема со фармерки, тексас панталони, итн.Произведено во САД и Увезени. Материјал : Eyelon + Spandex, мала тежина, високо квалитетни материјали, удобни, меки еластичност, без стегање под пазуви.Повод : Ова кошули ќе стане главен во гардероба.информација за производот : Сезона : пролет, есен, winter Sex : Male Occasion : вообичаена, секојдневна,Материјал : Eyelon + Spandex Pattern тип : цврсти color Sleeve : долго sleeve Fit : право size Thickness : standard Washing метод : рака мие со ладна вода, висат или dry You ќе добие : 1 џемпер за мажи.кратко sleeve сечење на врвот популарни т кошули тренингот градници за мажи маица печатење во близина на мене мажите кратко sleeve т кошули црвена блуза мажите насмевка премиер tee топката стојат т кошула undershirts за мажи костим за капење се наоѓа на врвот за мажи езеро живот кошули за мажи 3/4 ракав т кошули за мажи кул т кошула дизајни гроздобер кошула преголеми кошула мажите најдобри кошули кавга блуза обичај teez ракав garters сечење на врвот чистење врвот графички tees за тинејџерски девојки bimini блузи за чамци западна.За ПЕРЕЊЕ, НЕГА - Рака мие или машина за миење со ладна вода,без изложеност, без белење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа