.

.

Калеидоскоп Гигант Цвет Екстра Тркала Темно Месинг Рачно Изработени Предмети Традиционалните Минијатурни Играчка Оптички Уметност Илузија Подарок Идеја KGEF

Калеидоскоп Гигант Цвет Екстра Тркала Темно Месинг Рачно Изработени Предмети Традиционалните Минијатурни Играчка

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Направени од полиран месинг и висок степен на оптички огледала.Големина : беа 25,5 cm долги, 4 cm мат.Висок квалитет на изработка правејќи го овој објект луксузен и уникатен.Рачно изработени од страна на талентирани уметници, убави и многу специјален подарок за секој.Кога барел е активиран, и во секој даден момент нов прекрасен слика е создадена.Поп-Арт Декорација Калеидоскоп Гигант Цвет Екстра Тркала Темно Месинг Рачно Изработени Предмети Традиционалните Минијатурни Играчка Оптички Уметност Илузија Подарок Idea Extra Тркала калеидоскоп, Месинг Калеидоскоп, две различни облик и боја тркала се наоѓа од спротивната страна на собата на огледала, и со вртење на тркалата бесконечна нови рефлексивни слики се создадени.На тркала може да се пресели да се најдат одредени форми и бои.Овој модел е омилен кај дизајнери и уметници се користи како играчка и како алатка за работа за дизајн и инспирација.Неверојатни и многу специјален подарок за секој.Големина : беа 25,5 cm долги, 4 cm dim Made од полиран месинг, висок степен на оптички огледала, природни камења и обоени кристално стакло монистра.Висок квалитет на изработка правејќи го овој објект луксузен и уникатен.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа