.

.

Adamas-Бета 100Pcs Стакло Примерок Шишенцето со Завртка Капа, Примерок Шише 5ml, Транспарентен, Надворешниот Дијаметар х Висина 18×40mm

Adamas-Бета 100Pcs Стакло Примерок Шишенцето со Завртка Капа, Примерок Шише 5ml, Транспарентен, Надворешниот Дијаметар

DEN 1439.76
Достапност
Залиха

СПЕЦИФИКАЦИЈА - 100pcs,5ml,транспарентни.МАТЕРИЈАЛ - Направени од добар квалитет borosilicate стакло,издржливи,со завртка капа,добро запечатување,избегне протекување.НАВОЈ ДИЗАЈН - Навој устата технологија е поудобно и полесно да се отвори и да се стегне,а единствена нишка дизајн обезбедува во согласност запечатување.ХЕМИСКИ СТАБИЛНА - Висока температура отпор,хемиска отпорност на корозија,низок коефициент на експанзија,висока механичка сила.ПРИМЕНА ШИРОКО - Шишиња ефикасно продавница етерични масла,ванила,билки,зачини,сирупи,чување мала количина на хемиски решенија и гасови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа