.

.

Camco Eaz-Лифт Извивам R6 Тежина Дистрибуција на Hitch Комплет со Прилагодливи Власт Контрола - 1000 lb. Јазик Тежина Капацитет |Тешки и ' Рѓа Отпорни Дизајн - (48733)

Camco Eaz-Лифт Извивам R6 Тежина Дистрибуција на Hitch Комплет со Прилагодливи Власт Контрола - 1000 lb. Јазик

DEN 17878.32
Достапност
Залиха

Тежина дистрибуција hitch.Адаптивно Власт контрола.User-friendly.Намалена бучава.Вклучени загради се приспособат на приколки со 3-инчен – 6-инчен На рамки.Вклучени загради се приспособат на приколки со 3-инчен до 6-инчен На рамки.На Извивам R6 е нашиот најголем корисник пријателски тежина дистрибуција hitch, и тоа карактеристики премиум адаптивни власт контрола.Со други власт контрола hitches, вртење може да биде дури и поголеми проблеми од тоа обично е со приколка, бидејќи на власт контрола "заклучува" и приколка, се со исправен.Со Извивам R6, на hitch ќе го контролираат вашиот власт за нормално возење, но кога ќе го свртите, на власт за контрола на автоматски ќе раздвојување, што маневрирање посмирен и полесно на возачот.На власт контрола може лесно да се претвори целосно исклучување во опасни или ледени условите на патот.Нејзиниот врв-вчитување на пролет барови даде повеќе теренот дозвола од другите тежина дистрибуција hitches, и рационализација дизајн го прави hitch и приколката да се движат како една, при креирањето на елегантни и префинети се погледне.Hitch топката вклучени.Вклучени загради се приспособат на приколки со 3-инчен до 6-инчен На рамки.Camco прави квалитетни производи за RVing, пловењето, кампување, влечење, tailgating, бразилецот и повеќе.Нашите производи помогне да се земе вашата страст за отворено за да на следното ниво.Во срцето, Camco е мала компанија со големи аспирации.Од 1966 година, имаме заработено репутацијата за обезбедување на подобри од стоката со висок клиент одобрување.Ние исто така работиме со пронаоѓачи, претприемачите и малите бизниси да го донесе иновативни производи во пазар.Во нашите основни, ние веруваме во производство исклучителни производи и да испорачуваат супериорна услуга – сите со истовремено обезбедувајќи голем клиент искуство.Нашата компанија седиште се наоѓа во Greensboro, Северна Каролина.Camco, исто така, има голем број производствени капацитети во сад и во целиот свет.Истражуваат вашиот отворено страст со Camco.Голема спомени се само една авантура далеку.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа