.

.

Baosity Сребро Метал CoverStitch Машина Врзивно Средство, Една Пати Обврзувачки Прилог

Baosity Сребро Метал CoverStitch Машина Врзивно Средство, Една Пати Обврзувачки Прилог

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Ви помага да се исчисти на врвот и на дното на материјал со обврзувачки под нив за лесно за шиење.Одговара за Повеќето Индустриски машина за шиење, како Брат,Juki Pegasus,Siruba,Taiko итн.Исто така одговара за Babylock,Брат, Janome или други преносни Машина за Шиење.Материјал : Железо Метал, тоа е цврстина и трајни производи за употреба.Вкупна големина : Прибл. 185 x 63 x 30мм/7.28 x 2.48 x 1.18 инч.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа