.

.

Шие линк Машина за Шиење Двојно Пати Врзивно Обврзувачки Прилог со Замав Далеку Стапка (Големина 1-7/8 инчи)

Шие линк Машина за Шиење Двојно Пати Врзивно Обврзувачки Прилог со Замав Далеку Стапка (Големина 1-7/8 инчи)

DEN 840.00
Достапност
Залиха

Двојно Пати Лента Врзивно Обврзувачки.Со Замав Стапка (Големина 1 -7/8").Машина За Шиење Двојно Пати Врзивно Обврзувачки Прилог Со Замав Далеку Стапка (Големина 1-7/8" )Високо Квалитетен Двојно Пати, Чиста Заврши Пристрасност Лента Врзивно Средство За Машини За Шиење.Оваа врзивно средство се користи за да вметнете пристрасност обврзувачки или лента по должината на работ на облека.Оваа врзивно набори на лента во половина околу ткаенина потоа underfolds двете врвот и дното рабовите на обврзувачки.Завртки за прикачување на врзивно средство за машина за шиење се вклучени.Оваа врзивно прилог е за домашна и комерцијална употреба.Повеќето машини за шиење имаат соодветна големина дупки во машина главата за инсталација.Оваа врзивно сет ќе одговара на повеќето индустриски & дома машини за шиење со прилог монтажа дупки во машина кревет вклучувајќи, Уметничките, Брат, Consew, Gemsy, Juki, Мицубиши, Сигурен, Рекс, Пејач, Sun Star, Tacsew, Yamata и многу други.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа