.

.

JoyBros 12-Pack Замена на Делови Компатибилни Додатоци за iRobot Roomba 675 670 665 690 692 694 671 677 650 655 614 САМО, Воланот Гуми Страна Главната Ролери Четка Филтер

JoyBros 12-Pack Замена на Делови Компатибилни Додатоци за iRobot Roomba 675 670 665 690 692 694 671 677 650 655

DEN 431.52
Достапност
Залиха

На замена на делови комплет САМО за Делумно 675 690 692 694 670 677 655 665 671 650 614 ,pls проверка на слика 2 пред цел.Она што е во кутијата : Ролери Четка X1 сет, Филтер X4 , Вооружени-3 Страна Четка X4, Гуми за тркала X2,Четка за Чистење Алатката X3 ,Завртка X3, Завртка Возачот X1. Не се превиди важноста на влечење!Roombas се секогаш z-вртење и чистење на нивните мали гази, и кога влечење згаснува, ефикасност оди низ прозорецот.Тоа ќе lolligag преку едноставни работни места и само нема да заврши мулти-фаза оние, исцрпувачки неговата батерија и вашето трпение.Лесно да се замени и да ја инсталирате ,работи како добри како ОЕМ делови.Ако ви се исполнат било квалитетот или други проблеми по купувањето ние ќе се реши во рок од 24 часа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа