.

.

M6 x 12mm А2 Нерѓосувачки Челик Превоз Топ Тренер Болт,Десната Рака Теми,Метрички,24-Парчиња

M6 x 12mm А2 Нерѓосувачки Челик Превоз Топ Тренер Болт,Десната Рака Теми,Метрички,24-Парчиња

DEN 227.76
Достапност
Залиха

M6 x 12mm Превоз Болт,24-парчиња.Не ' Рѓосувачки Челик 304 (18-8).Тема на Теренот 1mm.Тренерот На Гром.Тркалезна Глава Плоштадот Вратот Гром.Превоз болт се произведени од А2 Нерѓосувачки Челик (304),Сите шрафови се полни threader.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа