.

.

BPSSstore 3 ДУПКА CORDING НОГА ДОМАШНИ МАШИНА за ШИЕЊЕ ДОДАТОЦИ PRESSER НОГА 2AA7023

BPSSstore 3 ДУПКА CORDING НОГА ДОМАШНИ МАШИНА за ШИЕЊЕ ДОДАТОЦИ PRESSER НОГА 2AA7023

DEN 359.76
Достапност
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутија.Совршен за шиење,занает,dressmaking,итн.Издржлив материјал,не е лесно да ' рѓа.Идеален за крстот бод тема организирање.Опис на производот : 3 ДУПКА CORDING НОГА SNAP НА КОМПАТИБИЛНИ ЌЕ ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО, БРАТ, ПЕЈАЧ, НОВ ДОМ, JANOME, компатибилен со компатибилен со компатибилен со ТОЈОТА, E & Р И СИТЕ ДРУГИ ДОМАШНИ МАШИНИ СО КРАТКА НОГА SNAP СИСТЕМ ПРИЛЕПУВА КОН ЗАГРАДАТА НА МАШИНА, ПА МОЖЕТЕ ДА го КОРИСТИТЕ И ПРОМЕНИТЕ БИЛО SNAP НА НОГА СО-OUT КОРИСТЕЊЕ НА ЗАВРТКА ВОЗАЧОТ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа