.

.

JIMS Масти 5 Overdrive 5-Брзински Левата Страна се Вози Пренос Супер Комплет Опрема Кластер за 1990-2006 Еволуција и Twin Cam Биг Твин Мотоцикли (2000-06 FXST, & 2001-06 FLT-FLH; JIMS Дел# 8274)

JIMS Масти 5 Overdrive 5-Брзински Левата Страна се Вози Пренос Супер Комплет Опрема Кластер за 1990-2006 Еволуција

DEN 222.96
Достапност
Залиха

Се вклопува 2000-2006 Twin Cam FXST и 2001-2006 Twin Cam FLT-FLH биг твин Харли-Дејвидсон мотори.Зголемен степен на пренос ширина од 18% да 53%.Хром таканаречена врата.Поддржани од страна на 6 година / 60,000 миле производителот е ограничена гаранција од JIMS САД.Големина : 2000-06 FXST, JIMS Дел# 8274.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа