.

.

Аквариум Безбедно Епоксидна Смола - MAX ACR A/B за Обложување Кастинг Силно Лепило Fiberglassing Смола, за Правење Иверица Аквариум & Терариум, Бетонски Слој & Пломби за Кои Езе

Аквариум Безбедно Епоксидна Смола - MAX ACR A/B за Обложување Кастинг Силно Лепило Fiberglassing Смола, за Правење

DEN 239.52
Достапност
Залиха

Обврзници Стакло, Челик, Алуминиум, Меки Метали, Бетон, Керамика, Fiberglass, Композитни.Одлична Отпорност И Балансот На Силата и Флексибилноста.Свежи Или Солена Вода Отпор.Одлична Водоотпорен Слој Својства.Ниска Токсичност Формулација, Без Хемиски Extractables По Подолго Вода Потопување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа