.

.

Оџак Rx Еластомер 1/2 Литри

Оџак Rx Еластомер 1/2 Литри

DEN 1118.16
Достапност
Залиха

Запира Протекување Низ Оџак Flashings, Skylights, Карики, ve изграден влошува од елементи.На имотот е една инвестиција што може да банка, но ако нејзините направени со бетон, ѕидарија, или дрва треба да бидат заштитени.Saver Systems вработени држава на уметноста технологија за да помогне да се заштитат и да се спаси она што ќе се изгради.Saver Systems има произведени со врвен квалитет, вода repellents и заштитни премази за над 30 години.Ние направи облоги за различни површини како што се дрво, бетон, ѕидарија.Во прилог на CHIMNEYRX бренд, Saver Systems, исто така, произведува ПРКОСИ, Masonry Saver, & Chimney Saver брендирани производи.Сите наши производи се произведени во нашите производствени капацитети се наоѓа во Ричмонд, Индијана.Секој производ е произведен под строги стандарди за квалитет и формулиран со највисок квалитет на сировите материјали кои се достапни.Нашите иновативни решенија и премази имаат преживеа тестот на времето, и се доверени од страна на индустријата на професионалци и сопственици на куќи слично.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа