.

.

JapanBargain 3096, Сет од 4 Јапонски Предници со Случајот Преносни Патување Пикник Предници Направени во Јапонија

JapanBargain 3096, Сет од 4 Јапонски Предници со Случајот Преносни Патување Пикник Предници Направени во Јапонија

DEN 130.80
Достапност
Залиха

Јапонски Пластична Вилушка Сет со Случајот Совршен за Вечера, Ручек, Пикник, Патување.Предници мерки 5-3/4 инчен долго, Направени од Храна Одделение Пластика.Машина За Миење Садови Безбедно.Оваа вилушка поставите доаѓа појавување на случај.Направен во Јапонија со Висок Квалитет.Димензија : 5-3/4 инчен долго.Материјал : Пластика.Направен во Јапонија.Оваа вилушка поставите има појавување бенто кутија, барај sku 1039 за детали.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа