.

.

Светот е Прв Круг Танц Панталони, Интелигентно Дизајниран за НАЈДОБАР КРУГ ИГРИ НА ВАШИОТ ЖИВОТ!

Светот е Прв Круг Танц Панталони, Интелигентно Дизајниран за НАЈДОБАР КРУГ ИГРИ НА ВАШИОТ ЖИВОТ!

DEN 1416.00
Достапност
Залиха

Ограничено производство.Не патентите.ПОГОДНОСТ и БЕЗБЕДНОСТ - 2 џебови имаат безбедна патент за вашите вредности, копчиња, кредитна картичка на телефонот.Печати на враќање превозот етикета.Сите Џебови Се Одлично Позиционирани На Страните На Панталони За Лесен Пристап Додека Седите.НИКОГАШ повторно ја изгубите работите во темна клуб!- LUXOR панталони се logo-free & брод да ви стелт .многу танчери се за известување тие, всушност, се навистина вклучено, б/в тие се чувствуваат толку добро, речиси како секс!За цена од само 3 игри, ОВИЕ ПАНТАЛОНИ ЌЕ ВИ ДАДЕ сосема НОВО НИВО НА ЗАДОВОЛСТВО!ОВОЈ ЖАДУВАМ ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ТЕНКИ да МЕДИУМ се ИЗГРАДИ.Чувството ќе удар вашиот ум!Вие НИКОГАШ не ќе го носат редовно панталони за да клуб повторно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Се повлече На затворање.Ексклузивно Ткаенина Мешавина Конструиран за Да се Создаде Магија Познат Како "Invisa-смазка" .Без копчиња.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.- Сите 4 џебови се интелигентно поставен на страната на панталони, па ниту вие или вашиот танчерка некогаш седат на клучеви или телефон.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа