.

.

Мажите Jogger Панталони Techwear Хип Хоп Harem Панталони Товар Streetwear Мода Панталони

Мажите Jogger Панталони Techwear Хип Хоп Harem Панталони Товар Streetwear Мода Панталони

DEN 455.76
Достапност
Залиха

100% Полиестер.Се повлече На затворање.ТРЕНДИ Основните машки Панталони - Моден еластичен глуждот ракави; има повеќе простор за бутовите и нозете со падна crotch и конусни стил.Функционална Џебови-Опремен со 6 џебови за максимален капацитет на складирање. 2 товар размавта џебови, 2 коса црта џебови, и 2 задниот џеб со клапи - одлично за складирање на мобилни телефони, паричници, алатки, како и други предмети.Погодна Прилика-мажите е товар jogger панталони се погодни за на училиште, на улица, трчање, туризам, кампување, излет, планинарење, hip hop street dance конкуренција, велосипедизам и повеќе Други активности.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа