.

.

Andongnywell Жените Лето Удобно Culottes Еластичен Појас Широк Нога Џеб Секојдневен Шорцеви Жешка Панталони

Andongnywell Жените Лето Удобно Culottes Еластичен Појас Широк Нога Џеб Секојдневен Шорцеви Жешка Панталони

DEN 102.96
Достапност
Залиха

Полиестер,Памук,Spandex.Еластична затворање.МАТЕРИЈАЛ - Еластичен панталони изработени од 75% памук, 20% полиестер и 5% spandex.НАТПРЕВАР - Пар со неврзан tees, activewear tees или тенкови, дуксери, или атмосфера преголеми џемпери за врвна удобност.СЕКОЈДНЕВНИОТ УДОБНОСТ - Овие памук шорцеви за жени се апсолутно МОРА да се ИМА.нашите шорцеви се толку лесно да се носат нудат релаксирана одговара на сите-ден удобност.ПОВОД - Можете да го носат овој пар отсечени шорцеви за шопинг, дружење и патување.Исто така одговара за на плажа, прослави, датуми со некого, партијата ноќта, итн.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид - Ние сме со нетрпение очекувам да вашиот глас.Ве молиме големина информации пред купување, ве молиме оставете ја вашата порака да ни ако имате било какви прашања ,ние ќе одговор за вас искрено.За Andongnywell Шорцеви : опис на Производот : Пол : Жените.Џебовите : Џебови.Сезона : Пролет, Лето, Есен.Одговара : Класичен, Смиреноста Опуштено.Ткаенини : Лесни Мека Полиестер И Spandex.Истроши - Ова Жени Шорцеви Секојдневен Придружник Е Совршен За Пролет И Лето, што може да се носат како pajama шорцеви.Функција : Памук, Лен Се Чувствува На Допир, Мала Тежина И Дише, Ветува Дека Одлично Удобен Носи Искуство За Секојдневниот Живот.Миење - Измијте се Препорачува со Ладна Вода/Не Кајгана/Висат или Линија Сува/Мијат со слични бои, кои ќе се зголеми на издржливост на вашата облека.Белешки : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. 2. Малку боја/моделот на разлики помеѓу серии. 3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно да се провери големината на табелата и да ја одберете големината врз основа на својата вистинска големина.Пакет Содржина : 1 x Жените Шорцеви Боја : Црвено Вино | Големина : 5 X-Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа