.

.

Супер Марио Браќата Ранец 12 инчен Медиум Торба

Супер Марио Браќата Ранец 12 инчен Медиум Торба

DEN 958.80
Достапност
Залиха

3 D Nintendo Супер Марио, Луиџи Ранец, Симпатична дизајн.Секој Корист Видео Игра Карактери дојде на живот.Кеси Доаѓаат со 3 Прегради, 2 пред комунални џеб, Двојно Патент Главната Преграда. 2 пред комунални џебови, 2-Двострано џеб со 1 имаат затворање и 1 mesh џебови за Вода, играчки или грицки, Прилагодлив поместена рамо, рака за удобност.Ранец Големина : Медиум 12"H x 10"W x 4"D. Вистински Официјална Лиценца Производ.Nintendo Супер Марио, Луиџи и пријатели ранец.Шарени ликови и симпатична дизајн.Автентични лиценца производ. 3 Прегради, 2 пред комунални џеб, Двојно Патент Главната Преграда. 2 пред комунални џеб, 2 Двострано џеб со 1 имаат затворање и 1 mesh џебови за Вода, играчки или ужина.Прилагодливи поместена рамо, рака за удобност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа