.

.

Ранец за Девојки Симпатична Bookbags Лесни Жени Повик за Патување Daypack (Зелен)

Ранец за Девојки Симпатична Bookbags Лесни Жени Повик за Патување Daypack (Зелен)

DEN 1908.00
Достапност
Залиха

Материјал : Лесни Платно.2 парчиња Панда Закрпи како подарок.Големина на : 11.81 * 5.12 * 15.75 инчи.Усвојува мека прилагодливи двојно рамо ремени да и се намали притиснете на рамото, за удобно да се носат.Моден Дизајнер Училишниот Ранец Одлично за на Училиште, Патување и Спорт.Тоа е добар начин да се помогне да се изразуваат емоции за вашите пријатели, workmates, playmates, членови на семејството и слично, тоа ќе биде значајно за подарок за нив да се задржи во умот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа