.

.

Yuracan Crossbody Прашка Торба Пешачење Прашка Ранец Патување Крст На Градите Торба За Мажи Жени Се Врзуваат Боја

Yuracan Crossbody Прашка Торба Пешачење Прашка Ранец Патување Крст На Градите Торба За Мажи Жени Се Врзуваат Боја

DEN 455.76
Достапност
Залиха

Големина : 7.5x15.3x3.5 Инчи.Високо-Квалитетни Материјали : Висок Квалитет Со Голема Густина Полиестер Композитни Ткаенина, Цврсти И Издржливи, Прилагодлив, Дише, Задебелена Рамо Ремени И Задниот Панел За Да Се Намали Товарот На Рамениците И Да Се Чувствувате Поудобно Кога Патувате.Висок Капацитет За Складирање : Основен Патент Џеб Може Да Се Одржи Книги, Ipad, Камери И Облека, Еластична Patch Џеб Внатре, Отворен Џеб Од Надвор, А Патент Џеб На Најоддалечените Страна Да Се Одржи На Мобилен Телефон, И Patch Џеб На Секоја Страна Да Го Ставите Мали Предмети Или Чаши Вода, Го Зголеми Просторот За Складирање.Прилагодливи Рамо, Рака : Прилагодлив Heat-Dissipating Поместена Рамо, Рака.Постои Уво Тока На Лево И Десно Страни На Дното На Рака.Можете Да Изберете Да Го Носат На Лево Или Десно Според Вашата Желба За Ублажување На Рамо Притисок.Мулти-Цел Ранец : Тоа Може Да Се Користи Како Градите Торба, Гласник Торба, Патна Торба, Слободно Торба Или Торба, Совршено Ослободување На Вашите Раце, Погоден За Шопинг, За Статистика, Слободно Време За Патување, Mountaineering, Велосипедизам И Други Прилики.Yuracan Мулти-Цел Дијагонала Градите Торба, Патуваат Со Вас!Комбинација На Модата И Удобност, Направен Од Високо-Квалитет На Композитниот Материјал, Добар Анти-Навремено, Цврсти И Издржливи, Дише Дебели Рамо, Рака И Задниот Панел, Удобно И Светлина, Модерен Модел И Прилагодливи Лево И Десно Рамо Дизајн,Намалување На Рамо Притисок, Нека Ви Патување Умерено Удобно.Голем Број На Богати Бои Ќе Ви Овозможи Да Имаат Различни Избори, Може Да Го Изберете Моделот Сакате Според Вашето Расположение, Предност, И Прилика.Високиот Капацитет Простор За Складирање Им Овозможува На Вашите Лични Предмети За Да Биде Совршено Поставени, И Повеќе Џебовите Ви Ги Организираше За Време На Вашиот Патувања.Дизајнот На Овој Ранец Е Многу Практичен И Обезбедува Добра Услуга За Нашите Клиенти Во Текот На Работата Или Пешачење Патувања.Ако Ранец Е Валкано, Ние Ви Препорачуваме Да Се Мијат Со Рака, Наместо На Пеглање Или Белење.На Крај, Ви Посакувам На Повеќето Задоволително Ранец, Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате За Да Ги Реши.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа