.

.

Супер Ранец Ранец Патување Патна Торба Мода Mountaineering Торба Мажите Платно Голем Капацитет Лесни Отворено Ранец-Каки

Супер Ранец Ранец Патување Патна Торба Мода Mountaineering Торба Мажите Платно Голем Капацитет Лесни Отворено Ранец-Каки

DEN 340.80
Достапност
Залиха

Големина : 27cm широк * 41cm висока * 22cm дебели.Обвивка материјал : полиестер; материјал : платно.Функција : водоотпорен, дише, анти-кражба, носат-отпорни, оптоварување намалување, шок отпор.Ова е навистина убаво ранец со толку многу можности за сите возрасти, ученици,колеџ,деца и возрасни .Можете да го оставиме тоа како е или можете да ги красат тоа сепак сакате да.Тоа е празно платно за сите видови на креативност.Овој ранец огради станот да биде целосно packable.Користете го за шопинг или ден патувања штом ќе стигнете до вашата дестинација или како дополнителна торба, да го носат дома вашите нови богатства.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа