.

.

Ambesonne Автомобили Ранец, Cabriolet Паркирани на Плажа, Трајни Сите Намена Торба

Ambesonne Автомобили Ранец, Cabriolet Паркирани на Плажа, Трајни Сите Намена Торба

DEN 719.76
Достапност
Залиха

ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.5"Х. Печатени област е 10.2" 11".Боја во печати : Виолетова Зелена.КАТНА ПРОСТОР : Mesh џеб за шише за вода, лаптоп оддел & мали прегради во предниот дел.МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетен полиестер.Има рамо ремени и носат се справи & монтажни печатење панел.МУЛТИ-ЦЕЛ : училиште торба, daypack, јога, спорт, плажа, патување, книги, базен и ПОВЕЌЕ!Забава.Разновиден.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Со гордост дизајниран & печатени во САД.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа