.

.

Мажи Жени 18 инчен Класичен Ранец SHIPE Секојдневен Ранци Отпорен на Вода Големи Туристички Ранец Лесни Daypack (1213-Црна)

Мажи Жени 18 инчен Класичен Ранец SHIPE Секојдневен Ранци Отпорен на Вода Големи Туристички Ранец Лесни Daypack

DEN 479.52
Достапност
Залиха

Спортски Ранец - Направени од издржлив вода-отпорни ткаенини, лесен и лесно да се чисти.Отпорен на вода материјали се задржи внатре се исуши и да се заштити вашите продукти од влага и прашина.Салата Ранец - 18 инчен голем капацитет главната преграда и патент пред џеб предвидени со пространа простор да се одржи вашите продукти.Училишен Ранец - Мека и дише назад подлога и рамо, рака може брзо да се избега од топлина и влага, која може да го задржи твојот грб и рамења кул и да ви донесе подобар backpacking искуство.Патување Daypack - Класичен и стилски дизајн,ултра погодна како салата backapck,училишниот ранец,лаптоп ранец,bookbags и дневни секојдневен ранец.Своите трајни квалитет направи тоа, исто така, совршен за некои отворено прилики како патување или пешачење.Купи со Доверба - Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет и прифатлива производи.Нашата служба за корисници тим е подготвен да ви послужи,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Бојата на објекти може да биде малку поинаква од онлајн фотографии поради различна осветленост и прилагодувања на екранот.Ве молиме овозможи за 0.5 инчи големина грешка поради различни мерни методи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа