.

.

Унисекс Студент Секојдневен Ранец со Број на Модел на CH1505D4-5

Унисекс Студент Секојдневен Ранец со Број на Модел на CH1505D4-5

DEN 1327.68
Достапност
Залиха

Мода Печати дизајн училишниот Ранец : Погодна за девојки и момчиња, вид градина, ученици, возрасни, шопинг, отворено и патување.Добар квалитет terylene влакна материјал, мека, водоотпорен, слушнете зачувување носат-отпорни, дизајн, мода, животна средина пријателски, квалитет на патент.На кеса димензии : 30cm X 17cm 40cm X;.Добар дизајн за овој ранец, кое може да се избегне 'рбетниот сколиозата, склони рамо, hunchback,' рбетниот деформација;.Лесен за Складирање : Еден патент џеб во предни, две џебови на двете страни; Предниот џеб за неподвижна, а главната големи џеб за чување на книги, облека, IPAD.Специјалниот дизајн може да го намали притисокот на ' рбетот и грбот, која е погодна за подолго време на отворено спорт.Мода Печати дизајн училишниот Ранец : Погодна за девојки и момчиња, вид градина, ученици, возрасни, шопинг, отворено и патување Добар квалитет terylene влакна материјал, мека, водоотпорен, слушнете зачувување носат-отпорни, дизајн, мода, животна средина пријателски, квалитет на патент.На кеса димензии : 30cm X 17cm 40cm X; Добар дизајн за овој ранец, кое може да се избегне 'рбетниот сколиозата, склони рамо, hunchback,' рбетниот деформација; Удобен Простор : Еден патент џеб во предни, две џебови на двете страни; Предниот џеб за неподвижна, а главната големи џеб за чување на книги, облека, IPAD.Специјалниот дизајн може да го намали притисокот на ' рбетот и грбот, која е погодна за подолго време на отворено спорт.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа