.

.

Шарени Милениче Нога Печати Рамо Ранец Пелена Лекар Торба Патување Daypack Студент Bookbag за Жени Мажи Девојки

Шарени Милениче Нога Печати Рамо Ранец Пелена Лекар Торба Патување Daypack Студент Bookbag за Жени Мажи Девојки

DEN 599.76
Достапност
Залиха

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас, Премиум Квалитет Метал Патент ќе го Направи Тоа Трајни Delicated.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ : На Пелена Лекар Торба има 1 Главниот Торба, 1 Предниот Џеб, Двојно Странични Џебови, 1 Zip Џеб.Можете Да го Носат на Вашиот Лаптоп Компјутер(14 In) дека Памук и Еластична Бенд Дизајниран ќе го Заштити Вашиот Компјутер.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Големината на Студентот Bookbag е 10.5(Во) L×5.5(Во) W×15(Во) H со Прилагодливи Рамо, Рака и Рамото Грбот е Одличен Подарок за Вашите Деца кои може да Го Однесе на Училиште или Кампување.ИСКЛУЧИТЕЛНА ШЕМА : Нашите Студентски ранци се Направени во Исклучителна Модели ,Копија "Hulahula Рамо Daypack" да Seach Повеќе и да се Најде Вашата Љубов.ГАРАНЦИЈА : Ако Daypack Квалитетот е Во Проблем, Можете да Разменувате Тоа за Слободни.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа