.

.

Скелетот И Змии Госпоѓо Ранци Атлетик Чанта

Скелетот И Змии Госпоѓо Ранци Атлетик Чанта

DEN 790.80
Достапност
Залиха

1 : Материјали : Оксфорд Ткаенина Материјал. 2 : Size:Width 27cm, Висина 34cm ,ТИ 8cm. 3 : Погоден За Учениците Satchel Или Одмор Патна Торба Или Компјутер Торба. 4 : Ремени Се Засили Со Конекција На Пакет На Услуги, Што Во Голема Мера Се Зголемува Носивоста На Кесата. 5 : Торби Имаат Повеќе Чување Кеси, Кои Се Корисни За Уреден Класификација На Објекти.Овој Ранец Има Едноставен Дизајн И Висок Квалитет На Изработка.Ова Е Многу Популарен Производ.Се Надевам Дека Ви Се Допаѓа.Ви Посакувам Среќен Шопинг.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа