.

.

Се носат на Стилски Rucksack морска риба

Се носат на Стилски Rucksack морска риба

DEN 575.76
Достапност
Залиха

【Големина】 : 25.4x10x30 CM/10x4x12 ВО. 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нето-торба. 【Дизајн】 : All-inclusive печатење шема, Користете двојно патент дизајн, удобно се чувствуваат.Прилагодливи рамо, рака.Една од главните џеб, еден во предниот џеб, еден патент скриена преграда, две шише за вода џебови, мулти-џеб дизајн, умерена капацитет, и лесен за складирање.Answer : ___________________________ Note : Ранци не машина перат. 【Употреба】 : Ова е едноставен ранец, Погоден за спроведување на таблети, паричници, книги, копчиња, слушалки, банкарски картички, мобилни телефони, документи и облека.Ова е совршен ранец. 【Совршен подарок】 : Соодветна големина дизајн, роман изглед, ова е совршен подарок за роднини и пријатели, и исто така најдобар избор за роденден подароци.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа