.

.

Дејвид Џонс Жените Мода Еко Кожа Медиум Ранец

Дејвид Џонс Жените Мода Еко Кожа Медиум Ранец

DEN 719.76
Достапност
Залиха

Вистински Дејвид Џонс уникатен ранец од француски Дејвид Џонс колекција.Познат со стил и функционалност, овој ранец е комбинација од францускиот шик со трајност и сигурност.Материјал : висок квалитет на еко-кожа и ткаенина обвивка.Димензии : L 10" X W 4" X H 10.5".Карактеристики : единствена месинг вклучите заклучување на затворач, еден задниот дел патент џеб.Под размавта е на врвот zip затворање, голем капацитет главната преграда со еден голем ѕид zip џеб и една голема лизга џеб.База на stub за заштита.Одлично за работа, патување и секојдневна употреба. #6162-3.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа