.

.

Црвени Цвеќиња Девојка Черепот Рози Ранец Пешачење daypack Секојдневен Патна Торба Лесни Packable Rucksack

Црвени Цвеќиња Девојка Черепот Рози Ранец Пешачење daypack Секојдневен Патна Торба Лесни Packable Rucksack

DEN 479.52
Достапност
Залиха

Големина : 17 x 10.2 x 7 инчи, свитлива daypack направени од издржлив, лесен висококвалитетен полиестер материјал, лесно да се носат.Голема пешачење пакет за жените и мажите.Мора да имаат за секое патување!.Повеќенаменски Ранец : Пешачење daypack, велосипедизам ранец, секојдневен daypacks, училиште bookbag, отворено кеси, работа ранец, мали рамо ранец чанта, риболов ранец, патуваат daypack, бизнис торба.Лесни & Свитлива : 0.4 LB!Супер лесен и лесно да се свитка во малиот џеб за да ги собере било каде.Така што лесно може да се свитка ранец во свој џеб за складирање, и дури кога ќе стигнете до вашата дестинација.Идеален Апликации : Погоден за секојдневна употреба, за статистика, образование, бизнис, спорт, фитнес, пешачење, велосипедизам, одење куче, шопинг, уметничко лизгање, велосипед, кампување, патување, џогирање, работи, забавен парк, одмор essentials.Најдобар Подарок : Ова пешачење daypack е совршен објект за секоја сезона сите годината, Модерен и супер кул.Добро за жени, мажи, девојки, момчиња, тинејџери.Идеален подароци за родендените, назад на училиште сезони, денот на благодарноста, божиќ и така натаму.Оваа расклопна ранец е дизајниран како компактна големина погодно за секој ден носи торба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа