.

.

Мали Прашка Торба Crossbody Ранец Патување Daypacks Градите Пак Лесни Отворено Торба Една Рака торба со Полнење преку USB Порт,Црна

Мали Прашка Торба Crossbody Ранец Патување Daypacks Градите Пак Лесни Отворено Торба Една Рака торба со Полнење

DEN 455.76
Достапност
Залиха

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направени од водоотпорен оксфорд ткаенина.Издржливи, добро направен, компактен и пространа, со еден прекрасен изглед.Тоа е лесен и убаво се вклопува во вашиот назад/градите, наместо да се витко или обемни на телото рамка.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Неверојатно организиран има 1 главниот џеб, 1 innner патент џеб, 1 голема прегради со тока за заклучување и назад безбедност zippered џеб за да се обезбеди сите ваши предмети, 1 документ џеб.Главната џеб погоден за 7.9 инчен IPAD и IPAD MINI.Има изненадувачки износ на работи - паричник, очила, копчиња, телефон, пуши, полесни, музички плеер и очила за сонце во неа во моментот и дека има уште многу простор за други предмети, лесно може да се вклопи во едно шише вода во него.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : Прашка торба е поместена рамо ремени за да се осигура дека вие сте удобно, и таму е дише мрежа во прилагодливи рака, дише и удобно.На рамо, рака на овој crossbody ранец кеси со рефлексивни ленти е побезбедно во текот на ноќта, и drawstring џебовите на двете страни се погодни за секојдневна употреба.Мала Големина : 15.0 cm * 7.0 cm * 27.5 cm (L x W x H), што значи дека толку мали и тенок, идеален за вашиот обично носи.Функции со повеќе прегради и џебови, доволно простор во кој ќе може да се вклопи во вашиот on-the-go мора да се haves во внатрешноста, како што се повикување, да се видиме, книгата, моќ на банката, како и други essentials.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : 1 x Rop прашка торба.Тоа е голем подарок за роденден, денот на вљубените, денот на таткото.Совршен за студенти, бизнис професионалци или патници сакаат да се направи модна изјава, а исто така добар подарок за вашето семејство.Ние бараат бренд опстанок и раст на нашата посветеност на обезбедат одлична услуга на клиентите, биле посветени на извршување високо квалитетен материјал, модерни дизајни, конкурентни цени и солидна репутација.Chairlish помага да се расчисти патот за непречено патување и го задржува нуди право и светлината патува ранец и прибор за вас.Димензија (L x W x H) : за 15.0 cm* 7.0 cm * 27.5 cm (L x W x H),10.8 x 5.9 x 2.75 инчи Тежина : 7.8 унци Тип : Мода/ Здрав/ Лесни/ Анти-Кражба/Патуваат Градите Торба Материјал : Оксфорд ткаенина Функција : Мулти-Оддел Боја : Црна/Сина/Сива Пакет се Вклучени : 1 x Прашка Торба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа