.

.

На Estee Padfolio Спојки Стакло Скала & Ко

На Estee Padfolio Спојки Стакло Скала & Ко

DEN 2419.20
Достапност
Залиха

Оваа убава и организиран padfolio е совршен за зафатен жена on-the-go.Достапно во 3 големини и 5 бои, овој објект е совршен додаток за вашата дневна рутина или голем дар за работливост пријатели или колеги.Чувајте ги сите вашата секојдневна работа најважен во овој луксузен организатор со магнет затворач затворање за дополнителна сигурност!Сите бои се дојде со злато, хардвер, ОСВЕН балет розова боја доаѓа со РОЗОВО ЗЛАТО Хардвер.На Estee Мала Тежина : 13oz Димензии : 7.25" x 9.25" Пенкало в Џеб (вклопува 2) 4 складирање слотови Паметен Телефон Џеб (3.5" широк најмногу) Компатибилен со мали преносни компјутери или правни влошки; не поголем од 8.5"x7" Јасно ID Прозорец Магнет Затворач За Безбедност на RFID Анти-Впивам Материјал Нула и Дамка Материјал Отпорен на Овој објект е направен со Saffiano текстура вегетаријанска кожа со мат финиш.На Estee Медиум е најновиот дел на нашата Padfolio колекција.Направени помали отколку големи, но со сите исти карактеристики, Estee Медиум совршено се вклопува во вашиот Дијана, Мишел, или Сара!Дизајниран за влошки и тетратки 7 3/8 x 9 7/8" + 9" таблети!.На Estee Голема Тежина : 1lb 6oz, Димензии : 11" x 12 3/8", Пенкало Holster, 3 картичка слотови, ID Ракав, 6 вкупно складирање слотови, Таблет Џеб (9" во повеќето), Компатибилен со тетратки или правни влошки; не поголем од 10" x 11.5",Магнет Затворач За Безбедност, RFID Анти-Впивам Материјал, Гребење и Дамка Отпорен Материјал, Овој објект е направен со Saffiano текстура вегетаријанци.Оваа убава и организиран padfolio е совршен за зафатен жена on-the-go.Достапно во 3 големини и 5 бои, овој објект е совршен додаток за вашата дневна рутина или голем дар за работливост пријатели или колеги.Чувајте ги сите вашата секојдневна работа најважен во овој луксузен организатор со магнет затворач затворање за дополнителна сигурност!Сите бои се дојде со злато, хардвер, ОСВЕН балет розова боја доаѓа со РОЗОВО ЗЛАТО Хардвер. ◄Детали На Estee Мала Тежина : 13oz Димензии : 7.25" x 9.25" Пенкало в Џеб (вклопува 2) 4 складирање слотови Паметен Телефон Џеб (3.5" широк најмногу) Компатибилен со мали преносни компјутери или правни влошки; не поголем од 8.5"x7" Јасно ID Прозорец Магнет Затворач За Безбедност на RFID Анти-Впивам Материјал Нула и Дамка Материјал Отпорен на Овој објект е направен со Saffiano текстура вегетаријанска кожа со мат финиш.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа