.

.

Yosoo 2 Сет од Нерѓосувачки Челик Кабинет Вратата Latch Заклучување Завртки Продажба Кабинет Вратата Latch Заклучување на Стаклена Врата Latch Заклучување Кабинет Вратата La

Yosoo 2 Сет од Нерѓосувачки Челик Кабинет Вратата Latch Заклучување Завртки Продажба Кабинет Вратата Latch Заклучување

DEN 477.36
Достапност
Залиха

На заклучување на вратата е лесно да се инсталира, погоден за 1012mm / 0.40.5 во дебела frameless стаклена врата, зајакнато стакло на вратата.На заклучување на вратата е лесно да се инсталира, погоден за 1012mm / 0.40.5 во дебела frameless стаклена врата, зајакнато стакло на вратата.Здрав круг latch е контролирана од страна на knob за лесно отворање и затворање.На заклучување на вратата е погодна за дома, хотел, купатило, продавница, компанија, магацини, канцелариски, балкони, итн.Бранеа процес, светла изглед, без било исклучителна рабови, елегантен дизајн, едноставен и текстура се справи.На заклучување на вратата е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик,и тоа е отпорен на ' рѓа и корозија, цврсти и издржливи.Функција : 1. Лесно да се инсталира, погоден за 1012mm / 0.40.5 во дебела frameless стаклена врата, зајакнато стакло на вратата.2. Здрав круг latch е контролирана од страна на knob за лесно отворање и затворање.3. Погоден за дома, хотел, купатило, продавница, компанија, магацини, канцелариски, балкони, итн.4. Бранеа процес, светла изглед, без било исклучителна рабови, елегантен дизајн, едноставен и текстура се справи.5. Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик,и тоа е отпорен на ' рѓа и корозија, цврсти и издржливи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вратата Latch Material : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како што е прикажано во picture Lock Големината на Телото : Прибл. 6.3x4.8x4.3cm / 2.5x1.9x1.7in Lock Плоча Големина : Прибл. 6.8x2cm / 2.7x0.8in Заклучување Плоча Дупка Растојание : Прибл. 5.3 cm / 2.1 in Weight : Прибл.335g/11.8 oz Installation Метод : Завртка fixed Application : вратата, лизгачки врати, прозорци, дрвени врати, стаклени врати.Пакет Листата : 2 x Заклучување на Телото 2 x Заклучување Plate4 x Screw2 x Хексадецимален Wrench Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Door Latch
Material:
Stainless Steel
Color:
As shown in the picture
Lock Body Size:
Approx. 6.3x4.8x4.3cm / 2.5x1.9x1.7in
Lock Plate Size:
Approx. 6.8x2cm / 2.7x0.8in
Lock Plate Hole Distance:
Approx. 5.3cm / 2.1in
Weight:
Approx.335g/11.8oz
Installation Method:
Screw fixed
Application:
Cabinet doors, sliding doors, window, wooden doors, glass doors.
Package List:
2 x Lock Body  :
2 x Lock Plate :
4 x Screw :
2 x Hex Wrench :
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Подобро ви се допаѓа