.

.

18 Тешки Трска Гром Капка Род Портата Хардвер за Дрво Ограда Портата Земјата Latch за Дрвени Гејтс Држење на Вратите, Цврст Челик, Црна

18 Тешки Трска Гром Капка Род Портата Хардвер за Дрво Ограда Портата Земјата Latch за Дрвени Гејтс Држење на Вратите,

DEN 503.76
Достапност
Залиха

【ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ】Тешки Трска Гром Капка Род направени од згусне мерач црна челик и нема да се скрши или тока.Со црн прав обложени, анти- ' рѓа, и со одлична отпорност на корозија.Ова дрво ограда портата род може да трае и подолг живот на отворено, го издржат лошите временски услови.Широко се користи на дрвена ограда гејтс, метални порти, железни порти, винил портата или двојно гејтс, врати, итн. 【ТЕШКИ】Наменета за користење на тешки порти, огради, и врати.Портата се откажат род е подебел од слични трска завртки на пазарот. 18"во должина род е во можност да се држиме подлабоко и посигурно земјата пенетрација за да се одржи една тешка врата цврсто во место.Погоден за анти-кражба и зајакнување на портата. 【ЗАДРЖИ ГЕЈТС БЕЗБЕДНА】 Капка Pin задржи вашите порти стабилна.Нашите canes завртки се дизајнирани да се обезбеди вашите единечни или двојни врати, портите, и огради во отворена или затворена позиција.Заштитете го вашиот портата од се движат во правец и на опасности кои движење може да се претстави. 【ПРАКТИЧНО КОРИСТЕЊЕ】Само го вклучите род рачно да слајд надолу низ дупки на загради и вметнете ја во земјата, да се задржи вашата порта или ограда во стабилна позиција.Кога не е во употреба, место гром на гром retainer. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Оваа тешка должност портата капка Род вклучува еден шеќерна трска болт, три фиксна метални парчиња 6pcs само-вежба завртки.Само треба да се вежба 6 дупки, а потоа се утврдат 2 парчиња загради и гром retainer да солидна се одржи во дрвени или метални пост. ★Прилагодливи 18" Тешки Трска Завртки Капка Род Портата Хардвер.★Наменета за вертикална или хоризонтална апликации★Декоративни завршница на натпреварот со други хардвер.★Прав-обложени портата хардвер за издржливост и времето отпор,последен за долг живот во надворешна средина.Пакетот вклучува : 1 x Тешки капка rod1 x Тешки гром retainer2 x Тешки капка род brackets6 x Авто-дупчење завртки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа