.

.

SINJEUN 6 Pack 4 Инчен Вратата Hasp Latch Заклучување, 2mm Дебели 201 Нерѓосувачки Челик Врата се Заклучува Hasp Latch Безбедност Packlock Затворач со 48 Монтажа Завртки за Врата, Прозорец

SINJEUN 6 Pack 4 Инчен Вратата Hasp Latch Заклучување, 2mm Дебели 201 Нерѓосувачки Челик Врата се Заклучува Hasp

DEN 503.76
Достапност
Залиха

ЗДРАВ И БЕЗБЕДЕН - безбедност катанец hasp е изградена од високо-квалитет 201 од не 'рѓосувачки челик метален материјал со сребро.' рѓа-доказ слој заврши, кои се отпорни на топлина, носат-отпорни, силни и издржливи за да се обезбеди безбедност за заштита.Пакетот вклучува 6pcs безбедност hasp заклучување.ФЛЕКСИБИЛНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ & ИНСТАЛИРАТЕ - Тоа може да биде произволно ротира за 90°и 180°заклучен.Може да се одлучи хоризонтална или вертикална инсталација метод за да се задоволат потребите на различни проекти.Инсталацијата може да биде брзо завршено со директно нарезници на завртки( вклучен) во одредување.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - надворешниот големина е 4 x 1.5 x 1 инч(L x W x H), и монтажа плоча е 1.8 x 1.4 инчи.На достигне дебелина 2mm / 0.08 инчи, кој е подебел и потрајни од други сребро hasp заклучување брави, и монтажа завртка дупка е 5mm / 0.2 инчи.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ - Нашата врата hasp latch заклучување може да се широко се користи во затворен простор и на отворено.Оваа порта катанец hasp е голема обезбедување на станбени врати, комерцијални гејтс, отворено свлечишта, лента со алатки, кафези, кабинети, фиоки, шкафови, садовите за складирање, водови и повеќе.КУПИ СО ДОВЕРБА - Ние сме од квалитетот на нашите производи и да се обезбеди супер пријателски услуги на клиентите.За која било причина не сте задоволни со hasps за padlocks, само ни e-mail и да ги споделите со нас!Ние и ветуваме на 30-дневниот гаранција за парите назад.ЗА SINJEUN SENJEUN верува во "Добра производи се направи подобар живот".Ние сме желни да ве запознае добро направен и user-friendly производи на релативно евтини цени, dedicating на секој клиент.Се надевам дека нашата врата, latch заклучување може да донесе удобноста на вашиот живот.Продавница во SINJEUN, ние нема да ве изневерам!ЗА КАРАКТЕРИСТИКИ : ♦Тоа се прави добро и доаѓа со кратки шрафови, лесно се монтираат каде што треба и компатибилни со повеќе брави. ♦Сребро hasp заклучување latch е солиден хардвер, прилично јасна.Овие се одлични решенија кога ви требаат 90°зглоб. ♦Со пред-drilled 5mm монтажа завртка дупки на нивната површина, можете да ја завршите инсталацијата со себе во минути. ♦Користите нашата безбедност катанец hasp за двор гејтс, штала врати, притисни врати, лизгачки врати, надворешна свлечишта, кабинети, и водови.ЗА ДЕТАЛИ : Материјал : 201 од не ' рѓосувачки челик Боја : сребро Вкупната Големина : 4.3 x 1.5 x 1 инчен Главен Големина : 1.8 x 1.4 инчи Дупка со Дијаметар : 0.2 инчи ЗА СОДРЖИНАТА : Количина : 6 x Катанец Hasp 48 x Монтажа Завртки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа