.

.

ANYUFEI Нерѓосувачки Челик Кабината Кука Око Latch Вратата И Прозорецот Кука Помине Дебели Приватност Кука Прозорец Правец на Кука Latch Кука Во Цврста Хардвер (Големина : 6

ANYUFEI Нерѓосувачки Челик Кабината Кука Око Latch Вратата И Прозорецот Кука Помине Дебели Приватност Кука Прозорец

DEN 1704.00
Достапност
Залиха

DIY Материјали : Дрво.Големина : 4.33*1.38 во/5.91*1.38 во/7.87*1.38 во.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се носат и лесен за употреба.Нерѓосувачки Челик Кабината Кука Latch Врата, Прозорец Помине Дебели Приватност Правец На Цврсти Хардвер.Нерѓосувачки Челик Кабината Кука Око Latch Вратата И Прозорецот Кука Помине Дебели Приватност Кука Прозорец Правец на Кука Latch Кука Во Цврста Hardware Description : пакет количина : 1pc DIY Материјали : Woodworking Size : 4.33*1.38 во/5.91*1.38 во/7.87*1.38 in Weight : 80g/107g/139g Material : нерѓосувачки steel Color : како picture Feature : Лесно да се носат и лесен за употреба.Благодарам многу за поддршката,посакувам да имате убав ден!Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 inches Friendly Совети : 1.Поради светлината и на екранот разлика, производ во боја може да биде малку поинаков од слики.2.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.3.Направени од премиум материјал, издржлив за долгорочна употреба.Ако имате било какви коментари,pls контактирајте со нас во секое време,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите било какви барања.Само на горенаведените пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Напомена : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа