.

.

HILLMASTER 18 Тешки Трска Гром Портата Капка Прачка за Дрво Ограда, Челик Капка Завртки Трска Болт Хардвер за Дрвени Gater и Задржување на Врати, Црна Заврши

HILLMASTER 18 Тешки Трска Гром Портата Капка Прачка за Дрво Ограда, Челик Капка Завртки Трска Болт Хардвер за Дрвени

DEN 503.76
Достапност
Залиха

【Здрав Премиум Челик】Нашите Црна Капка Трска Гром направени од цврст челик со црна заврши во прав обложени, не е лесно да се оксидација и може да трае долго живот во отворено.Придава на портата директно рамка за да помогне да се спречи вашиот портата од влечење. 【Практични】 портата капка род е дизајниран за да се обезбеди вашите единечни или двојни врати и портата во отворена или затворена позиција, Болт е да се биде можат да бидат заклучени во покрена/отворена позиција.идеални се користи за дрво гејтс, метални порти, железо портите или винил порта итн.Дизајниран за обезбедување s и порти. 【Лесно да се Инсталира】Доаѓа со инструкции за инсталација и сите монтажа завртки за лесна инсталација , оваа ограда капка pin наменета за вертикална или хоризонтална апликации, само треба да ја инсталирате 8pcs само-вежба завртки да се поправи 2 парчиња загради за да портата ограда страни edge е во ред. 【Димензија】Трска Завртки помогне да се зацврсти на портата на земјата да даде стабилност и заштита на вашиот портата систем од се движат во правец и на опасности кои движење може да се претстави.Род кол x L : 3/8" x 18", Загради ширина x висина : 1-1/2" x 3", Завртки должина : 7/8".Погодна за инсталирање на портата со дебелина 1-1/2" или повеќе. 【Професионални Гаранција】Ние сме специјализирани во производство на разни хардверски делови, ве молиме одете најдете сите видови на почетниот хардвер фитинзи треба во HILLMASTER продавница и уживајте во неа!Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме посветени на обезбедување на професионални производи и се грижат услуга за потрошувачите.Пакет се Вклучени : 1x Тешки-Должност Капка Rod2x Тешки-Должност Капка Род Brackets6x 7/8" Само-за Дупчење Филипс Комбо Screws Use Да Заклучување на Вратите Или Држете Гејтс Во Отворен Position Bolt Е Не-Removable Gravity акција гром има максимална фрли на 2-3/4"Лесна инсталација на гејтс со 1 1/2" или поголеми вертикалните димензии.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа