.

.

XINRUAN Заклучување Цилиндри Палецот се Претвори Цилиндар Барел 5 Заклучување со Pin Месинг Сатен Никел Заврши 65mm(32.5x32.5mm) со 7 Копчиња за Заклучување на Главниот Заклучу?

XINRUAN Заклучување Цилиндри Палецот се Претвори Цилиндар Барел 5 Заклучување со Pin Месинг Сатен Никел Заврши

DEN 2275.20
Достапност
Залиха

Палецот се претвори цилиндар - Клуч за пристап од една страна со палецот се сврти за внатрешна контрола. 5 појачани заклучување со pin за стандард за безбедност.Доаѓа снабдува со еден сет на седум копчиња.Се снабдува со Одредување на Гром.На високо-одделение, атмосфера, убава и повеќе модерни.Со екстремна издржливост, тоа обезбедува вашиот дом побезбедно.Безбедност за заштита, сеопфатна надградба, 100 000 пати за да го отворите.Палецот се претвори цилиндар - Клуч за пристап од една страна со палецот се сврти за внатрешни control5 појачани заклучување со pin за стандард security Comes се снабдува со еден сет на седум keys Supplied со Одредување Bolt Note : бојата на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој computer Feature : Палецот се претвори цилиндар - Клуч за пристап од една страна со палецот се сврти за внатрешни control5 појачани заклучување со pin за стандард security Comes се снабдува со еден сет на седум keys Supplied со Одредување Bolt Made од силна, високо квалитетен челик за максимална durability Individually boxed Specification : Материјал : Brass Color : Gold Size : 32 x 16 x 65mm/1.26 x 0.63 x 2.56"Тежина : 196g Package Вклучуваат : 1 x Месинг Евра Профил Cylinder7 x Keys Significantly го подобрува анти-кражба и леснотија на користење на заклучување цилиндри.

Параметрите на стоката

Material:
Brass
Color:
Gold
Size:
32 x 16 x 65mm/1.26 x 0.63 x 2.56
Weight:
196g
Package Include:
1 x Brass Euro Profile Cylinder :
7 x Keys :
Significantly enhances the anti-theft and ease of use of the lock cylinder. :

Подобро ви се допаѓа