.

.

chensong Анти-Изберете Заклучување на Вратата Чист Бакар AB Кодот за Јадрото 75 Mm Цилиндар AB Копче Анти-Кражба Влезот Месинг Врата Заклучување Еден Ред Мермер Кодот за Ја

chensong Анти-Изберете Заклучување на Вратата Чист Бакар AB Кодот за Јадрото 75 Mm Цилиндар AB Копче Анти-Кражба

DEN 950.40
Достапност
Залиха

Високо-квалитетна анти-крадење, анти-дупчење, и анти-судир заштита, нека ви седат назад и да се релаксираат, и вашиот дом е безбеден.Анти-pry, анти-завртки, анти-се повлече, анти-судир и анти-дупчење компоненти се дизајнирани да се спротивстави на познати методи за напад на врата заклучување цилиндри.На заклучување на вратата е погодна за сите вратата видови, вклучувајќи дрвени врати, метални врати, двор брави на вратите, француски врати и композитни врати.Замена цилиндар со појачани челик основни и мулти-слој за одбрана решение за да се спречи насилно влегување на напади.Обезбеди копчињата за дополнителна безбедност и да помогне да се спречи истите да бидат копирани од страна на неовластени лица кои повремено може да пристапите до вашиот копчињата.Сите/чист бакар AB кодот за јадрото, безбедност вратата AB кодот за јадрото, еден ред мермер кодот за јадрото, чист бакар заклучување core Feature : Палецот се претвори цилиндар - Клуч за пристап од една страна со палецот се сврти за внатрешна контрола 5 појачани заклучување со pin за стандард за безбедност.Инструкции : Компјутерски слот ABC Заклучување е нов слот mortise заклучување, тоа е главно единаесет директор на безбедност за темата и дизајн.1, C копче е дупчиња лажица.A, C копчиња во прилог на сопственикот, на друго лице не може да се отвори, со цел да се гарантира безбедност на сопственикот.Некое копче може да се користи, пред и по неуспехот на осигурување функција.2, Б клучеви може да бидат обезбедени за да се fitters use3, инсталацијата не е завршена, откако сопственикот на прифаќање, додека клуч во брава цилиндар C ротира 360 степени.Б копчињата автоматски ќе застаруваат, A, C копчиња може да се користи, како и обично.4, сопственикот не треба да се обиде пред користење на C копче за да го отворите.5, во текот на цилиндар не смее да додадете било нафта, како што е случај со клучеви, влечење лоша ситуација може да додадете малку оцет или молив во прав индустрија.Клуч : 2 Put B Клуч : 5 Put C Клуч : 1 Put Specification : Материјал : Brass Color : Gold Fit : >50mm Thickness Door Package Вклучуваат : 1 x Месинг Евра Профил Cylinder8 x Keys Note : бојата на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер.

Параметрите на стоката

Material:
Brass
Color:
Gold
Fit:
>50mmThickness Door
Package Include:
1 x Brass Euro Profile Cylinder :
8 x Keys :
Note:
The color of the item may vary slightly due to photography and your own computer.

Подобро ви се допаѓа