.

.

Флип Вратата Latch,4.3 инчен Нерѓосувачки Челик Лизгачки Гром Безбедност Врата Заклучување за Штала Склад Fense Градина Кабинет, ги Бранеа Заврши(2Pack)

Флип Вратата Latch,4.3 инчен Нерѓосувачки Челик Лизгачки Гром Безбедност Врата Заклучување за Штала Склад Fense

DEN 732.00
Достапност
Залиха

【Здрав & Трајни 】Audmore Флип Лизгачки Вратата Latch е изграден до високо-квалитетни нерѓосувачки челик 2 mm Дебелина, Тешки и цврсти, обезбедување на квалитет и долговечност. 【Home Security & Дете-Заштитна】Флип Вратата Latch со Завртка-Одредување на Заклучување обезбедува дополнителна безбедност за вашето семејство.Ротирање на одредување на завртка за право да се заклучи и тоа не може да се отвори директно.Се сврти кон лево за да ја ослободите кога да се отвори.Спречување на децата од отворањето на вратата од непознати луѓе. 【Двојна Насока Инсталирате】Употреба на левата или десната рака апликации.Пакет Вратата Latch и Нерѓосувачки челик завртки вклучени, заврши инсталацијата за помалку од 5 минути. 【Мулти-Функција】Големина : 3.31" x 4.33".Портата Latch погоден за плевни, лизгање, штала врата, гаража, барака врати, бања, спална соба, бар, хотелот. 【ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ 】Ние да Услуги на Клиентите многу Сериозно.Како се најде проблеми со квалитетот (вклучувајќи производ дефекти ),ве Молиме контактирајте со нас да го замени,ние ќе рефундирање на секој денар на пари или ви понуди замена без полнење.Само уживаат во оваа апсолутно РИЗИК БЕСПЛАТНО купување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа