.

.

Ултра Хардвер 35931 Слајд Акција Latch Болт, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Ултра Хардвер 35931 Слајд Акција Latch Болт, Од Не ' Рѓосувачки Челик

DEN 500.64
Достапност
Залиха

Rustproof нерѓосувачки челик материјал.Совршен за влажно/влажни локации каде рѓа е грижа.Lockable.Лесно се инсталира.Издржливи.Од Производителот Ултра Хардвер слајд акција latch болт е rustproof, lockable, лесно да го инсталирате, и тешки-должност latch во не ' рѓосувачки челик.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа