.

.

65mm Цилиндар Заклучување на Бакар Еден Отворен Анти-Кражба Заклучување на Вратата Цилиндар со Копчињата Силна Отпорност на Корозија и ' Рѓа-Доказ, Погоден за Дрвени

65mm Цилиндар Заклучување на Бакар Еден Отворен Анти-Кражба Заклучување на Вратата Цилиндар со Копчињата Силна

DEN 494.16
Достапност
Залиха

Безбедност за заштита, сеопфатна надградба, 100 000 пати за да го отворите.Направен од чист бакар, тоа е цврсти и издржливи.Направени од високо-квалитет бакар, има силна отпорност на корозија и не е лесно да ' рѓа.Значително го подобрува анти-кражба и леснотија на користење на заклучување цилиндри.Прашкаста металургија материјал, коефициент на триење помеѓу површината на материјалот е мал, долг животен век и со сигурност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Бакар Боја : Како на сликата прикажани Должина : 65mm(32.5/32.5)/2.6 во Пакување големина : 9.5*4*3cm/3.7*1.6*1.2 во Примена : Дрвени врати, алуминиумски врати Пакет Листа : 1 * Заклучување цилиндри 1 * Завртката 3 * Копчињата Забелешка : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање!.

Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand New
Material:
Copper
Color:
As picture shown
Length:
65mm(32.5/32.5)/2.6in
Packing size:
9.5*4*3cm/3.7*1.6*1.2in
Application:
Wooden doors, aluminum doors
Package List:
1 * Lock cylinder :
1 * Screw :
3 * Keys :
Note:
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. Thanks for your understanding! :

Подобро ви се допаѓа