.

.

Skdayy Кодот за Барел 65-105MM Вратата Цилиндар Хардвер Форумот Заклучување Цилиндри AB Копче Анти-Кражба Влезот Месинг Врата Заклучување Продолжува Core Цилиндар за Заклу?

Skdayy Кодот за Барел 65-105MM Вратата Цилиндар Хардвер Форумот Заклучување Цилиндри AB Копче Анти-Кражба Влезот

DEN 2097.60
Достапност
Залиха

Со користење на овој палецот-завртка цилиндар заклучување на вратата јадро, ќе можат да уживаат во поголема безбедност без скапи се справи со надградби или дополнителни безбедносни уреди. "Подобрено вратата за безбедност.Со овој цилиндрични заклучување на вратата јадро, можете да уживате зголемена безбедност без скапи се справи со надградби или дополнителни безбедносни уреди.Таа има анти-pry, анти-дупчење и анти-судир заштита функции, овозможувајќи ви да седат назад и да се релаксираат и да се обезбеди соодветна Home security.Широк спектар на апликации, Овие брави на вратите се погодни за сите типови на врати, вклучувајќи дрвени врати, метални врати, Uatio брави на вратите, француски врати и композитни врати.Тие може да се користи како замена брави или каде нови инсталации се потребни.Безбедност и подесувате-доказ дизајн, цилиндрични заклучување усвојува подесувате-доказ дизајн, со најмалку три подесувате-доказ пиновите на секоја страна, што го прави исклучително тешко за обични крадци за да ги собереш на заклучување.Се инсталира лесно и брзо, обично во рок од неколку минути.Обезбеди крајна издржливост и да се спречи натрапниците од користење на други алатки за да се добие пристап.Материјал : Brass Fit Вратата Дебелина : 35-50mm Notes : 1. Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.2. Споредете детални големина со твоите големина, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа