.

.

MuNaDuo Заклучување Цилиндри Чист Бакар AB Кодот за Јадрото 75 Mm Цилиндар AB Копче Анти-Кражба Влезот Месинг Врата Заклучување Еден Ред Мермер Кодот за Јадрото (Боја : 1pcs 75

MuNaDuo Заклучување Цилиндри Чист Бакар AB Кодот за Јадрото 75 Mm Цилиндар AB Копче Анти-Кражба Влезот Месинг Врата

DEN 1704.00
Достапност
Залиха

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ:Направен од високо-квалитет цинк легура материјал со прецизност полирање electroplating и цврсти фалсификување на процесот.4, сопственикот не треба да се обиде пред користење на C копче за да го отворите.Клуч : 2 Put B Клуч : 5 Put C Клуч : 1 Put Specification : Материјал : Brass Color : Gold Fit : >50mm Thickness Door Package Вклучуваат : 1 x Месинг Евра Профил Cylinder8 x Keys Note : бојата на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер.Ако имате било кој квалитет на проблем со вашите куповна,ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на стоката

Material:
Brass
Color:
Gold
Fit:
>50mmThickness Door
Package Include:
1 x Brass Euro Profile Cylinder :
8 x Keys :
Note:
The color of the item may vary slightly due to photography and your own computer.

Подобро ви се допаѓа