.

.

X-DREE Вертикална Keyway Возен Shutter Вратата Портата Security Кодот за Бакар Тон(Chavetero вертикална Llave enrollable Puerta Puerta cerradur Seguridad Tono cobre

X-DREE Вертикална Keyway Возен Shutter Вратата Портата Security Кодот за Бакар Тон(Chavetero вертикална Llave enrollable

DEN 1468.80
Достапност
Залиха

Име На Производ : Тркалање Shutter Заклучување На Вратата;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Главната Боја : Тон Бакар, Сребро Тон;Отклучен Големина : 23.2 x 5.4 x 2,2 см / 9.1" x 2.1" x 0.87"(L*W*T).Заклучен Должина : 28cm / 11";Клуч Големина : 5.8 x 2.5 x 0.2 cm / 2.3" x 0.98" x 0.08"(L*W*T).Заклучување цилиндри Дијаметар : 2.4 cm / 0.94";Нето Тежина : 399g(Diámetro del cilindro : 2.4 cm / 0.94' '; Peso neto : 399g.Пакет Содржина : 1 x Возен Shutter Вратата Lock3 x Клучеви(Contenido del paquete : 1 x Puerta enrollable x.Вертикална Keyway Возен Shutter Вратата Портата Security Кодот за Бакар Tone This заклучување е специјално дизајниран за вашиот возен shutter врата, лесно да се инсталира.Безбедносна брава за магацински простор, гаража, чување на вратата.00 Description во Spanish Chavetero вертикална Llave enrollable Puerta Puerta cerradur Seguridad Tono cobre Nombre del producto : cerradur de la puerta де ла persiana enrollable; Материјал : Acero inoxidable Color директорот : tono де cobre, tono plateado; tamaño desbloqueado : 23.2 x 5.4 x 2,2 см / 9.1' 'x 2.1' 'x 0.87' '(L * W * T) Longitud : 28 cm / 11' '; Tamaño : 5.8 x 2.5 x 0.2 cm / 2.3' 'x 0.98' 'x 0.08' '(L * W * T) Diámetro del cilindro : 2.4 cm / 0.94' '; Peso neto : 399g Contenido del paquete : 1 x Puerta enrollable x.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа