.

.

Стаклена Врата Заклучување,од не ' Рѓосувачки Челик Стакло Заклучување на Вратата Гром Latch за Дома Бања Прибор

Стаклена Врата Заклучување,од не ' Рѓосувачки Челик Стакло Заклучување на Вратата Гром Latch за Дома Бања Прибор

DEN 254.40
Достапност
Залиха

Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, ' рѓа доказ, отпорен на корозија и издржливи.Погоден за стаклени врати со дебелина од 10-12mm.На површина се бранеа, елегантен изглед се вклопуваат совршено со вашата стаклена врата.Доаѓа со комплетна инсталација на додатоци, лесен и брз за инсталација.Тоа се користи за да се поправи на стаклена врата за да се спречи стаклена врата се отвори со другите.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Брусен Дебелина : клипот 10-12mm Заклучување Големина : Прибл. 7.2*3.2*5.7 cm / 2.8*1.3*2.2 во Locking Plate Големина : Прибл. 6.7*2,2 см / 2.6*0.9 во Пакет листа : 1 * Стаклена Врата Заклучување 1 * Заклучување Плоча 1 * Копчето 2 * Инсталација Додаток Торба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа