.

.

НАЦИОНАЛНАТА MFG КО N342667 Тешки ПОРТАТА Latch, 0, Црна

НАЦИОНАЛНАТА MFG КО N342667 Тешки ПОРТАТА Latch, 0, Црна

DEN 580.56
Достапност
Залиха

1 пакет.Тешки мерач челик и временските отпорни црни или светли цинк заврши.Рѓа отпорни.Изработени од челик.Црна.Опис на производот Тешки портата latch со авто-latching акција Од Производителот Тешки портата latch со авто-latching акција.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа