.

.

Baiggooswt Мода Есен Жените Долг Ракав Кратка Должина Солидна Плоштадот Деколте, Блуза на Долги Врвот Тенок на Дното T-Shirt

Baiggooswt Мода Есен Жените Долг Ракав Кратка Должина Солидна Плоштадот Деколте, Блуза на Долги Врвот Тенок на

DEN 112.80
Достапност
Залиха

Се повлече На затворање. ☛✿✿женска. ☛✿✿женска. ☛✿✿женска. ☛✿✿женска. ☛✿✿женска. ★★Големина Детали : Големина : S ➱ НАС : 12 ➱ Биста : 71-81 CM/27.9-31.8" ➱ Ракав : 56 CM/22.4" ➱ Должина : 56 CM/22.1" Големина : M ➱ НАС : 14 ➱ Биста : 75-85 CM/29.5-33.4" ➱ Ракав : 58 CM/22.8" ➱ Должина : 57 CM/22.5" Големина : L ➱ НАС : 16 ➱ Биста : 79-89 CM/31.2-35.1" ➱ Ракав : 60 CM/23.6" ➱ Должина : 58 CM/22.8" Големина : XL ➱ НАС : 18 ➱ Биста : 83-93 CM/32.6-36.7" ➱ Ракав : 62 CM/24.5" ➱ Должина : 59 CM/23.2" ❤Ние продаваме високата цена перформанси мода предмети како чевли, облека, накит, капи и рачни часовници на. ❤Ние ќе се обезбеди најдобар и искрена служба за вас. ❤Ние ќе ги ажурира нашите производи секојдневно, ве молиме да обрнете внимание за да нашата продавница.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа