.

.

Baiggooswt Мода Есен Жените Долг Ракав Кратка Должина Солидна Плоштадот Деколте, Блуза на Долги Врвот Тенок на Дното T-Shirt

Baiggooswt Мода Есен Жените Долг Ракав Кратка Должина Солидна Плоштадот Деколте, Блуза на Долги Врвот Тенок на

DEN 112.80
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање. ☛✿✿женска. ☛✿✿женска. ☛✿✿женска. ☛✿✿женска. ☛✿✿женска. ★★Големина Детали : Големина : S ➱ НАС : 12 ➱ Биста : 71-81 CM/27.9-31.8" ➱ Ракав : 56 CM/22.4" ➱ Должина : 56 CM/22.1" Големина : M ➱ НАС : 14 ➱ Биста : 75-85 CM/29.5-33.4" ➱ Ракав : 58 CM/22.8" ➱ Должина : 57 CM/22.5" Големина : L ➱ НАС : 16 ➱ Биста : 79-89 CM/31.2-35.1" ➱ Ракав : 60 CM/23.6" ➱ Должина : 58 CM/22.8" Големина : XL ➱ НАС : 18 ➱ Биста : 83-93 CM/32.6-36.7" ➱ Ракав : 62 CM/24.5" ➱ Должина : 59 CM/23.2" ❤Ние продаваме високата цена перформанси мода предмети како чевли, облека, накит, капи и рачни часовници на. ❤Ние ќе се обезбеди најдобар и искрена служба за вас. ❤Ние ќе ги ажурира нашите производи секојдневно, ве молиме да обрнете внимание за да нашата продавница.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа