.

.

Teeblus Замена Полнење преку USB Порт Flex Кабел Компатибилен со Motorola Мото E6 (XT2005-3 XT2005-4) со Алатки

Teeblus Замена Полнење преку USB Порт Flex Кабел Компатибилен со Motorola Мото E6 (XT2005-3 XT2005-4) со Алатки

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Тоа се користи за да се поправат не работи/неупотребливи полнење порта, податоци за полнач или микрофон единици.Компатибилен со : Motorola Мото E6 (XT2005-3 XT2005-4).Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот.Пакет содржи : 1 X Полнење Порта Flex Кабел.+ Отворање алатка.Пакет се вклучени : 1x полнење Порта flex кабел 1x Поправка Алатка Компатибилност : Компатибилен со Motorola Мото E6 (XT2005-3 XT2005-4)само.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа