.

.

Ornavo Дома Количка за Складирање Кантите Кошница Коцка Организатор Со Двоен Прозорец Рачки и Џеб - 6 Pack - 12 L x 12 W x 12 H - Решетки Розова

Ornavo Дома Количка за Складирање Кантите Кошница Коцка Организатор Со Двоен Прозорец Рачки и Џеб - 6 Pack - 12

DEN 623.76
Достапност
Залиха

ИЗДРЖЛИВОСТ : Направен со дебели и цврсти материјали, своите трајни изградба обезбедува складирање бин место во вашиот дом за долго време.Солидна боја ткаенина претстава која сама по класична убавина додека стои до редовна употреба во вашиот дом.ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Продавница за апарати за домаќинство додатоци или екстра постелнина во внатрешноста на оваа пространа за отпадоци, а потоа stow далеку во полица кабинети, коцка организаторите или во еден агол, кои ви даваат чиста и организирана соба.СВИТЛИВА : Тоа е лесен виткање дизајн ви овозможува да ги чувате оваа складирање бин настрана кога не е во употреба.На база вметнете ги отстранува и што ќе ви овозможи да се свитка кутии за рамен и продавница во секој простор.РАЧКИ ДВОЈНО : Со засилен двојна рачки на двете страни им овозможува на брз и лесен за носење.Со лесно да се користат рачки, овозможувајќи ви лесно да слајд во и надвор од полиците.ПРОЗОРЕЦОТ ЏЕБОВИ : Кој има етикета слотот за држачот, што ќе ви овозможи да се напише содржината на корпа за идна употреба и крајна плакарот постави.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа